• İşbu Kullanım Koşulları sihirly.com internet sitesinin tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” olarak anılacaktır) tarafından kullanım koşullarını içermektedir.
 • sihirly.com site hizmetinden yararlanan “Kullanıcılar” işbu Kullanım Koşullarının tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.
 • sihirly.com, Kullanım Koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.
 • sihirly.com tüm “Kullanıcıların” kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
 • sihirly.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği “Kullanıcılara” yorum ücreti iade ederek hizmet vermeyi reddetme hak ve yetkisine sahiptir.
 • sihirly.com, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu “Kullanıcı” bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu yorumcuya aittir. Bu sebeple sihirly.com'a rücu kesinlikle mümkün değildir.
 • sihirly.com ve sitedeki “Yorumcular”, hukuken tamamen bağımsız taraflardır. Bu iki bağımsız taraf arasında herhangi bir iş ortaklığı ve/veya işçi/işveren ilişkisi bulunmamaktadır.Yorum isterken veya yaparken verilen bilgilerde “Yorumcu” ile mesajlaşma alanlarında kesinlikle yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde yazı yazılamaz. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak sihirly.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” hakkında bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir.“Kullanıcı” site ve site üzerindeki interaktif alanlar yoluyla suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.
 • sihirly.com üzerinden kurulan arkadaşlıklarda ve ilişkilerde sorumluluk tamamen o kişilere aittir. sihirly.com tüm ziyaretçilerine, kişisel bilgilerini açıklama konusunda maksimum dikkat göstermesini önerir.“Yorumcular”, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz ya da iletemez. “Kullanıcılardan” herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Bu amaçlara yönelik “e-posta zincirleri” kurulamaz; “junk e-posta” gönderilemez. Banka hesap bilgisi, Cep telefonu numarası veya email adresi veremez.“Kullanıcı” bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.
 • sihirly.com, site dahilindeki interaktif alanlarda “Yorumcuların” ve “Kullanıcıların” yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir.
 • “Kullanıcıya” yapılan yorumların sihirly.com’un ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (kullanıcının yorumları başka kişilerle paylaşması) dolayı gelebilecek zararlardan sihirly.com sorumlu değildir.
 • sihirly.com, hiçbir “Yorumcunun” davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, online ya da offline konumda olsunlar kullanıcılar arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.
 • sihirly.com sitesi içeriğindeki yorum bilgileri hayal gücü ile üretilmiştir, doğruluk içermemektedir, herhangi bir şekilde gelecekten haber vermez, sohbet ve eğlence amaçlı olarak “Yorumcuların” kişisel yorumlarıyla oluşturdukları içerikten ibarettir. Yorumcuların sunduğu içerik çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.

· Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.

· sihirly.com, site dahilindeki interaktif alanlarda kullanıcıların yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir.

· Kullanıcı verilerinin sihirly.com’in ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (Kullanıcının bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan sihirly.com sorumlu değildir.

· sihirly.com, hiçbir site kullanıcının davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, çevrimiçi ya da çevrimdışı konumda olsunlar kullanıcılar arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.

· Site içeriğinde bulunan fal yorumları tamamen hayal gücü ile üretilmiştir, doğruluk içermemektedir. sihirly.com’de yapılan yorumlar geneksel fal dilinin eğlence amaçlı sunulmuş online bir şeklidir. Yorumcuların sunduğu içerik yanlış anlamalar oluşturabileceğinden çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.

· Fallara yapılan yorumlardan falcılar sorumludur. Yazılarda insani değerleri küçük düşürücü, yasalara ve devlete karşı herhangi bir propaganda yapmak kesinlikle yasaktır.

· Ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım ve servis mevcuttur. Bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir.

 • Kullanıcılık iptali:
  sihirly.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği kullanıcıların kullanıcılıklarına son verme hak ve yetkisine sahiptir.
  sihirly.com'nin iptal ettiği veya kullanıcılıkları sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen kullanıcıların kullanıcılık bilgileri sihirly.com tarafından saklanacaktır.

Aynı şekilde Tüm kullanıcılarda istedikleri zaman ve hiçbir koşul gerekmeksizin kullanıcılıklarını iptal ettirebilirler.
Kullanıcılık iptali için kullanıcınız ile giriş yapıp profil sayfasında yer alan kullanıcı iptal linkine basmanız yeterlidir.

Kullanıcılık iptali sonrası kalabilecek krediler hiç kullanılmamış ise iade edilebilir ancak mobil ödeme ile alınmışsa iade edilememektedir. Böyle bir durumda kredileri kullandıktan sonra kullanıcınızı silmenizi öneririz.

 • Ödeme iade şartları:
  sihirly.com site ve uygulamaların için aldığınız ancak kullanmadığınız kredilerin ücretini dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Harcadığınız kredilerin iadesi yapılamaz ancak kredi iade şartları çerçevesinde sınırlı olarak tekrar kullanılabilir.

· Ücret iadesi almak için aldığınız kredi biriminin tam olarak sihirly.com hesabınızda bulunması gerekir. Kısmi iade veya harcanmış kredilerin iadesi yapılamaz.

· Mobil ödemeler (TürkTelekom,Tukcell,Vodafone), TTNET ve TurkTelekom ödemesi ile yapılan ödemeler bu sistemlerin iade sistemi olmadığından iadesi yapılamaz.

· Havale-Eft ile yapılan işlemler aynı karşılıklarıyla işlem bazında iade edilebilir.

· Tüm ödemeler sadece kendi içindeki iade sistemi ile işlem bazında iade edilir. Ödemelerin başka bir ödeme servisi ile iadesi mümkün değildir.

 • Kredi iade şartları:
  sihirly.com'de her kullanıcı teknik sorundan ötürü yaşan aksaklıklarda kredi iade hakkını elinde tutar. Bunun dışında bakılan faldan memnun kalınmaması halinde kullanıcının aylık satın aldığı kredi miktarına göre iade hakkı doğar. Bunlar aşağıdaki gibidir:
  Aylık satın alınan kredi miktarı;
  1000 ise 1 iade hakkına,
  2000 ise 2 iade hakkına,
  3000 ise 3 iade hakkına, sahip olunmaktadır.

  *500 ve üzeri kredi olan fallar iade edilememektedir.

· İade talepleri için bize ulaşın alanından destek ekibimize yazabilirsiniz

· Falcıların iadeye yanaşmadığı ve kullanıcıların iade taleplerinin sihirly.com yönetimi tarafından yapılmasını istediği durumlarda ise; Kullanıcılar daha önce aynı veya farklı hesaplarından hiç iade almamışlarsa ve iadelerinin ardından hesaplarının kapatılmasını kabul ederlerse sihirly.com yönetimi iadelerini yapabilir. Bu şartı kabul eden kullanıcıya son falının kredisi hesabına yüklenir. Kredisini harcayıp son fal servisini aldıktan sonra hesabı kapatılır. İade alınan kredinin harcanma süresi 10 gündür. Süre geçtiğinde hesap otomatik olarak kapatılır.

· Fal havuzuna gönderilen falların kredileri yorumlayan falcının ücretine göre değişmez. Bu durum falcı havuzu işlem butonuna basıldığında kullanıcıya gösterilir, onay alındıktan sonra fal falcı havuzuna konur.

· Sihirly.com'de sunulan hizmetlerden (belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak) yararlananlar veya herhangi bir şekilde Sihirly.com'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Sihirly.com hizmetlerinden yararlanan ve Sihirly.com'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Sihirly.com tarafından iş bu Kullanım Koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

· Sihirly.com, Kullanım Şartları'nı tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.